Sympatia

Znajdź znajomość, przyjaciół lub nawet drugą połówkę :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-03-12 21:16:27

szukamdziewczynyy

Gość

Szukam dziewczyny z Poznania - specyficznej niedoświadczonej samotnej

Ja lat 20, Poznań, szczupły, zapoznam dziewczynę do mnie podobną, z nijakim doświadczeniem w relacjach damsko-męskich, które to wynika z jej na wskroś innego (np. introwertycznego) stylu bycia i braku ochoty na takowe burzliwe związki. Nigdy nie interesowały mnie związki, nawet takie przelotne, poniekąd też nie było na nie okazji (i NIE, nie musi to od razu oznaczać żem szkaradny). Zajmuję się swoim i jakoś specjalnie mi do niczego nie spieszno. Jednak gdyby znalazła się jakaś bardziej intrygująca okazja poznania kogoś takiego? Możliwe. Bardzo ciekawe zatem, czy być może natknie się na to ogłoszenie jakaś wcale-nie-najbardziej-szkaradna-na-świecie dziewczyna, znajdująca się w podobnej sytuacji i wyrażająca podobne priorytety, nie zainteresowana związkiem, potencjalnie chętna na wykorzystanie mych ”bratnich” preferencji w celu znajomości-układu. Kontakt poprzez email: intrower@o2.pl
W zasadzie to zakładam, że sama tylko rozmowa z taką osobą mogłaby okazać się dość ciekawa. W końcu "bratnia dusza".

#2 2014-03-27 18:32:40

ola

New User

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Szukam dziewczyny z Poznania - specyficznej niedoświadczonej samotnej

Hej jestem Ola chętnie wymienię się z jakąś fajną dziewczyną zdjęciami Moje GG:50286277  mam 17 lat ;* piszcie w każdym wieku ;*

Offline

#3 2014-05-12 03:59:52

poznań szukam

Gość

Re: Szukam dziewczyny z Poznania - specyficznej niedoświadczonej samotnej

Szukam pewnego ideału. Jak i również czegoś, co kategorycznie nim nie jest, ale jest inne, mniej typowe, mniej sztampowe, może w jakiś sposób szalone. Jeśli czujesz się osobą, która myśli i postrzega świat nieco inaczej, albo miewa inne preferencje, jak chociażby kompletna niechęć do wdawania się w związek, czytaj dalej.
I po pierwsze - jestem otwarty, ale nie kładę nacisku na żadne doświadczenie. Wolę kogoś kogo kręci w życiu coś więcej, niż to. Inność, emocjonalność, zrozumienie, więź. Dziwnością/odmiennością może na przykład być niedoświadczenie vs niedoświadczenie jako coś co na ciebie działa. Jeśli sama jesteś niedoświadczona, a masz zamiar na coś fair i z wewnętrznym zaangażowaniem emocjonalnym (aczkolwiek wciąż jedynie jako układ), to bardzo ciekawie! Bo mało już takich osób. Albo może coś z zupełnie przeciwnego bieguna? Doświadczenie po Twojej stronie, ale jakieś ciekawe odczucia, inne fantazje, preferencje? Bywają różne rzeczy. Zostaw swoją propozycję, wysłucham każdej z ogromną ciekawością.
Preferuję raczej dziewczynę w wieku nie więcej niż 25, ale to nie definitywna reguła. Choć pisać mogą też osoby w innym wieku, jak i też KM, KK. Każdy ciekawy mail będzie warty przeczytania/rozważenia.
Ja sam mam 20 lat i jestem szczupłym chłopakiem z Poznania (jeszcze niedoświadczonym). Wypadło tak akurat ze względu na preferencje i charakter, ponieważ nigdy nie interesował mnie normalny związek, chodzenie za rączkę i wdrażanie się w cokolwiek tego pokroju. Mam raczej otwarty umysł, pełny swobody, z kolei normalny związek, wszelkie kontakty tego typu... po prostu nie kręci i strasznie nudzi mnie to. A przechodzenie przez to wszystko tylko po to, aby "dostać" seks? Dziękuję. Można znaleźć inny sposób - choć z uwagi na to, że niedoświadczenie nie jest "w cenie" z całą pewnością trudniej.
Ale życia i czasu jeszcze trochę jest. Dlatego nic straconego, a za żadną cenę nie dam się wpisać w rutynę.
Chcesz coś zmienić, masz ochotę na coś innego, preferujesz tego rodzaju układ, sama jesteś w podobnej sytuacji? Albo masz jakąś zupełnie inną propozycję? Daj znać. Mój mail to: robony@o2.pl
Z ciekawością wysłucham i być może, w końcu, wyjdzie z tego coś fascynującego i znacznie bardziej wciągającego. Dla obu stron.

Wszystkie wyświetlenia:

copyright ˆ 2010-2016
all rights reserved by Morqeo

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl