Sympatia

Znajdź znajomość, przyjaciół lub nawet drugą połówkę :)


#1 2013-06-21 08:37:49

KocioMadzia

New User

Zarejestrowany: 2013-06-21
Posty: 1
Punktów :   

Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

Nie koniecznie na coś poważniejszego. Ojej i co ja mam tutaj napisać? Mam 19 lat. Lubie seks, psy, gotowanie, dobre filmy, dobrą muzykę. Po więcej zapraszam na malykociak.weebly.com Nie będę dublować informacji. Tam jest wszystko plus masa zdjęć. Powiem szczerze - jestem tutaj w celach raczej seksualnych. Znasz "Bajkę o Magdzie? "Ma gdzie - nie ma z kim". No właśnie. Tak wprost. Nie miej mi za złe jeśli nie zagadam od razu. W realu jestem dość odważna ale internet mnie płoszy. Gdy nie widzę twarzy rozmówcy nie wiem jak się zachować.

Oczywiście jak każda naiwna niewiasta, liczę że któregoś razu seks zamieni się w coś więcej. No ale staram się nie mamić samej siebie i nie karmić serca obietnicami bez pokrycia.
Inna sprawa że dopasowanie seksualne jest dla mnie BARDZO ważne. Nie wyobrażam sobie miłości bez seksu, bo seks to nie tylko wyjmij-włóż. To jest bliskość, to jest intymność, to jest poczucie akceptacji i zaufania. Nie chce spotkać fajnego faceta tylko po to żeby się potem dowiedzieć że jemu wystarczy "raz na miesiąc".
A możecie się zdziwić ale teraz całkiem sporo facetów właśnie takich się porobiło.

Mój ideał...raczej nie istnieje
Ale gdyby istniał... Wysoki, o łagodnych oczach ale z charakterem. Spontaniczny ale nie nieodpowiedzialny. Wyrozumiały. Ogólnie taki który akceptowałby mnie taką jaką jestem. I kochał za to jaka jestem. Nie próbował mnie zmienić na siłę. W zamian oferuje nie mniej. Nienawidzę gdy ludzie najpierw się wdzięczą a potem próbują urzeźbić sobie z ciebie inną osobę.

Tak czy siak pozdrawiam serdecznie i czekam na kontakt.

A tutaj mój ryjek :x
http://i.imgur.com/CFEYPcP.jpg

Offline

#2 2013-06-26 12:59:41

jacek

Gość

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

Madziu jesteś ładną dziewczyną to fakt , być może i z ciekawym wnętrzem (tego nie oceniam bo cię nie znam) piszesz że jesteś nadpobudliwa seksualnie , po prostu lubisz sex , nic zdrożnego jesteś młoda śliczna,  nic tylko brać cię i kochać.  Opiszę troszkę siebie mam niestety 32 lata blondyn , 175 cm, oczy niebieskie 80 kg. to jest opis  jaki moim zdaniem daje jakieś wyobrażenie o osobie. Zastanawiasz się dlaczego w tym wieku jestem sam , moim zdaniem proste. Byłem zajęty i to bardzo mocno w pracę, jestem byłym wojakiem i to jest początek opisu i koniec opisu.Piszesz iż nie cenisz faceta który szybko kończy a co zrobisz gdy spotkasz na swojej drodze faceta obdarzonego ponad przeciętność narzędziem do robienie przyjemności?. Nie miejsce tutaj by opisywać z detalami moją anatomię lecz obawiam się że ty jako młoda i  prawdopodobnie mało znająca się jeszcze na technice erotycznej nie możesz wymagać od młodego chłopca by cię zadowolił. Jak przypuszczać mogę gdybym był ja z tobą nie mógł bym wymagać byś ty dała mi całkowitą rozkosz w akcie miłosnym , z prostego powodu, brak doświadczenia z twojej strony. Nie mogę się pochwalić wieloma znajomościami z kobietami lecz miałem tą przyjemność jako młody(22l) chłopak być z kobietą która nauczyła mnie sztuki kochania takiej bym zaspokoił powiedzmy prawie każdą kobietę.Jestem tej pani wdzięczny dozgonnie. Opisałem namiastkę swojego charakteru lub jak wolisz życiorysu nie po to by cię poznać (gdyż nie jest to prawdopodobne)lecz napisać tobie byś szukała dobrego seksu nie w młodych chłopakach gdyż oni naturalną  rzeczy koleją nie mogą spełnić twoich żądań , dlaczego to zapewne wiesz. Jeżeli para uprawiająca sex ma zahamowania powiedzmy natury estetycznej lub jest po prostu wstydliwa wobec partnera to lepiej od razu zrezygnować z takiej znajomości. Madziu serdecznie cię pozdrawiam i życzę miłych i owocnych poszukiwań.

#3 2013-07-20 15:25:43

patryk16

New User

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

magda jestem patryk 16lat, jestem normalnym chłopakiem może nie ładnym ale mam fajny charakter itp !  napisz na GG  45679633 , albo kom play-731 847 315 albo orange - 511 578 292 . napewno jakoś ci pomogę mam tak samą sytuacje , prosze napisz.;C

Offline

#4 2013-07-22 17:20:58

on mily

Gość

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

Madziu napisz do mnie 665334845 czekam

#5 2013-07-25 08:01:57

KUGELS24

Gość

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

479638 Krystian lat 24... napisz a bajka sie skonczy:) pozdrawiam

#6 2013-08-16 01:03:09

Łukasz

Gość

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

Witaj Magdo wiesz co w tobie lubię że jesteś otwarta piszesz co czujesz i masz identyczne zainteresowania co ja napisz do mnie a chętnie ciebie poznam i mam na dzieję że na dłuższą metę bo mam dość kochać kogoś na przymus a mam nadzieję że ty jesteś moim marzeniem e-mail lukasz.bednarek12@interia.pl

#7 2013-08-17 23:18:53

re

Gość

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

hej mam na imię krzysiek mam 29 lat napisz jak znajdziesz chwilkę 513443092

#8 2013-08-19 12:01:52

Adrian

Gość

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

Magdo!

Jeśli dalej poszukujesz towarzystwa to bardzo chętnie przedstawię Ci się na osobności, napisz proszę na maila: adrian89prawo@gmail.com

#9 2013-09-26 13:04:27

Artuś

New User

Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

hej piękna jeśli to czytasz, to przeczytaj do końca hehe
Meżczyzna 95rocznik:) szuka slicznej, skromnej i mądrej kobiety jestem z Krakowa wiec pasowalo by zeby ona tez byla z tond zebym miec ja bisko siebie ale jesli mieszkasz gdzieś w pobliżu Krk to tez możesz napisac jaki jestem hmmm szczery do bólu to pewne, wiec to dziala na niekorzysc nie raz jesli chodzi o kobiety same wiecie, powiem tak "macie mnie w tedy w garsci" jaki jestem jeszcze dowiedz sie sama nr.798586114 orange ciao bella ;*

Ostatnio edytowany przez Artuś (2013-09-27 20:35:55)

Offline

#10 2013-10-04 19:27:57

Darek

Gość

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

Witam Cie droga Madziu

Na poczatku twierdze ze twoj wymarzony ideal pasuje do czlowieka w wieku 30 lat wiem poniewaz opis jaki go opisalas jest zblizony do mojej osoby. Moja odpowiedz ma byc zapytaniem a nie w celu matrymonialnym poniewaz nie widze szans ze wzgledu na duza roznice wieku. Powiem jedno widze ze nisko sie oceniasz poniewaz po twoim zdjeciu widze ze stac cie na wiele, szkole rodzine prace, masz ogromne perspektywy. Dlaczeko taka piekna kobietka opisuje sie na takich stronach skoro pewnie ma wielu amantow wokol swojej osoby. Wiem co czujesz poniewaz sam jestem samotny, ale nie zalamuje sie. Wyjdz do ludzi, poznawaj ich wtedy poznasz swojego ideala. Jezeli bedziesz chciala poklikac i zebym mogl wiecej doradzic zapraszam. gg 6186456

#11 2013-10-06 22:00:21

Marek

Gość

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

Napisz na gg 9846411 Marek

#12 2013-12-23 23:42:23

SLAWEK

Gość

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

HEJ HEJ

#13 2014-02-02 17:44:07

luki

Gość

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

49454657 to moje gg wysoki brunet ziel oczy cierpliwy jezeli jestes zainteresowana prosze napisz , kulturalny mily lubie ciekawe rozmowy na rozne tematy, bardziej na gg mnie poznasz

#14 2014-05-12 21:43:52

odpowiedz

Gość

Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu"

Szukam pewnego ideału. Jak i również czegoś, co kategorycznie nim nie jest, ale jest inne, mniej typowe, mniej sztampowe, może w jakiś sposób szalone. Jeśli czujesz się osobą, która myśli i postrzega świat nieco inaczej, albo miewa inne preferencje, jak chociażby kompletna niechęć do wdawania się w związek, czytaj dalej.

I po pierwsze - jestem otwarty, ale nie kładę nacisku na żadne doświadczenie. Wolę kogoś kogo kręci w życiu coś więcej, niż to. Inność, emocjonalność, zrozumienie, więź. Dziwnością/odmiennością może na przykład być niedoświadczenie vs niedoświadczenie jako coś co na ciebie działa. Jeśli sama jesteś niedoświadczona, a masz zamiar na coś fair i z wewnętrznym zaangażowaniem emocjonalnym (aczkolwiek wciąż jedynie jako układ), to bardzo ciekawie! Bo mało już takich osób. Albo może coś z zupełnie przeciwnego bieguna? Doświadczenie po Twojej stronie, ale jakieś ciekawe odczucia, inne fantazje, preferencje? Bywają różne rzeczy. Zostaw swoją propozycję, wysłucham każdej z ogromną ciekawością.

Preferuję raczej dziewczynę w wieku nie więcej niż 25, ale to nie definitywna reguła. Choć pisać mogą też osoby w innym wieku, jak i też KM, KK. Każdy ciekawy mail będzie warty przeczytania/rozważenia.

robony@o2.pl


Ja sam mam 20 lat i jestem szczupłym chłopakiem (jeszcze niedoświadczonym). Wypadło tak akurat ze względu na preferencje i charakter, ponieważ nigdy nie interesował mnie normalny związek, chodzenie za rączkę i wdrażanie się w cokolwiek tego pokroju. Mam raczej otwarty umysł, pełny swobody, z kolei normalny związek, wszelkie kontakty tego typu... po prostu nie kręci i strasznie nudzi mnie to. A przechodzenie przez to wszystko tylko po to, aby się doświadczyć w seksie? Dziękuję. Można znaleźć inny sposób - choć z uwagi na to, że niedoświadczenie nie jest "w cenie" z całą pewnością trudniej.
Ale życia i czasu jeszcze trochę jest. Dlatego nic straconego, a za żadną cenę nie dam się wpisać w rutynę.

Chcesz coś zmienić, masz ochotę na coś innego, preferujesz tego rodzaju układ, sama jesteś w podobnej sytuacji? Albo masz jakąś zupełnie inną propozycję? Daj znać. Z ciekawością wysłucham i być może, w końcu, wyjdzie z tego coś fascynującego i znacznie bardziej wciągającego. Dla obu stron.

Wszystkie wyświetlenia:

copyright ˆ 2010-2016
all rights reserved by Morqeo

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl