Sympatia

Znajdź znajomość, przyjaciół lub nawet drugą połówkę :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-03-12 15:22:34

int

Gość

Podobnej Niedoświadczonej Dziewczyny Szukam, Singielki, Poznań

Ja lat 20, Poznań, szczupły, zapoznam dziewczynę do mnie podobną, z nijakim doświadczeniem w relacjach damsko-męskich, które to wynika z jej na wskroś innego (np. introwertycznego) stylu bycia i braku ochoty na takowe burzliwe związki. Nigdy nie interesowały mnie związki, nawet takie przelotne, poniekąd też nie było na nie okazji (i NIE, nie musi to od razu oznaczać żem szkaradny). Zajmuję się swoim i jakoś specjalnie mi do niczego nie spieszno. Jednak gdyby znalazła się jakaś bardziej intrygująca okazja poznania kogoś takiego? Możliwe. Bardzo ciekawe zatem, czy być może natknie się na to ogłoszenie jakaś wcale-nie-najbardziej-szkaradna-na-świecie dziewczyna, znajdująca się w podobnej sytuacji, nie zainteresowana angażowaniem w związki i wyrażająca podobne priorytety, potencjalnie chętna na wykorzystanie mych ”bratnich” preferencji w dowolnym celu, znajomości-układu. Kontakt poprzez email: intrower@o2.pl. W zasadzie to zakładam, że sama tylko rozmowa z taką osobą mogłaby okazać się dość ciekawa.

Wszystkie wyświetlenia:

copyright ˆ 2010-2016
all rights reserved by Morqeo

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl